اخبار

۵ نکته ایی که باید در مورد بلک بری جدید بدانید

bb-logo-mwc-2016
نوشته شده توسط سعید رستمی

زمانیکه که کمپانی بلک بری تصمیم به بستن بخش سخت افزاری خود گرفت و تمرکز خود را بر روی بخش نرم افزاری و امنیتی خود قرار داد تقریبا محوریت هدف بلک بری مشخص شد اما هنوزم برای بعضی ها سو تفاهم هایی پیش امده و چند نکته در مورد بلک بری مبهم بود که بلک بری به چه مسیری خواهد رفت و چه آینده ایی دارد؟

برای شفاف سازی بیش تر برای کسانی که هنوز در مورد آینده ی این شرکت که چه خواهد کرد , تردید دارند , پیشنهاد میکنیم این پنج نکته را بخوانند .

 • دیوایس های بلک بری سر جای خود هستند

این درست است که ما بخش سخت افزاری خود را بسته اییم اما به این معنی نیست که ما دیگر دیوایس بلک بری تولید نکنیم , ما در قسمت سخت افزاری از شرکای ما کمک خواهیم گرفت و پیش از این هم ما با دیگر شرکت ها همکاری داشتیم , اگر دیوایسی مستقیما از سوی ما تولید نشود مطمئن باشید که تمامی قسمت ها و برنامه های نرم افزاری و امنیتی آن از طرف ما است .

 • آندرویدی بلک بری بهتر از بقیه ی اندروید ها

به اولین گوشی اندرویدی ما یک نگاه بی اندازید , هدف ما جمع کردن تمام ویژگی های امنیتی در یک گوشی بود , اما ما کاری بیش از آن انجام دادیم . همچنین گوشی جدید ما یعنی DTEK60 , مجموعه ایی از بهترین سیستم های نرم افزاری و انرویدی گرد هم آمده و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان است .

 • هنوز از BlackBerry 10 پشتیبانی میشود

ما آگاه هستیم که سیستم عامل بلک بری چقدر برای مشتریان سابق گوشی های ما اهمیت دارد و ما متعهدیم که از این سیستم عامل حمایت کنیم و دلیل انتشار اپدیت جدید هم به همین دلیل بود .و ما این سیستم عامل را فراموش نخواهیم کرد

 • نرم افزار های ما در راه بهره برداری هستند

بلک بری هاب و دیگر برنامه های کاربردی کارگزاشته شده در دیوایس های جدید ما , بهترین ویژگی برای کاربران این گوشی ها میباشد و برای بسیاری کارکردن بدون این ویژگی هاو برنامه ها بسیار سخت خواهد بود.

 • کاری که ما میکنیم امنیت و اطمینان است

بلک بری یک کمپانی با سابقه ی طولانی مدت در زمینه محافظت امنیتی از اطلاعات و اطلاعات خصوصی است و در این امر بلک بری بهترین کمپانی در مارکت جهانی است و تنها این نیست . ما در تولید دیوایس های قابل اطمینان زبان زد هستیم و بسیاری به دیوایس های اطمینان میکنند .

با تشکر – بری ایران

درباره نویسنده

سعید رستمی

۳ نظر

 • با اینکه Q10 رد کردم رفت ولی هیچی بلک بری نمیشه واقعا ی حال هوای دیگه ای داره

  منتظر مرکوری هستم ببینم چجوریاست

  کاش بلک بری او اس توسعه میدادن

 • تشکر بابت این پست
  (یکم متن نتقص ترجمه شده بود! اما بهرحال ممنون)

  گوشی های مختلفی داشتم، اما هیچی بلکبری نمیشه… بلکبری پاسپورت… با هاب بی نظیرش… اصن عین زندگیه :)

  کاش موبایل با سیستم عامل خود بلکبری هم میزد. بهتر بود تا این اندروید مزخرف

 • خلاصه اش اینکه فقط آندروید میزنیم بلک او اس تموم شد و رفت دو تا اپدیت دیگه میدیم از سر باز کنی

نظر بدهید