اخبار تصویر و ویدئو

اندروید ۶ در پریو

با سلام و عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان امروز با شما هستیم با خبری درباره شواهدی که حاکی از اجرا اندروید ۶ بر روی پریو است.


شایعات زیادی  مبنی بر وجود یا عدم وجود برنامه ای از طرف بلک بری برای مارشملو وجود داشت وتا چندی پیش هیچ گونه خبری موجود نبود تا این که به تازگی بلک بری اعلام کرده در چند ماهه ی اول سال ۲۰۱۶ مارشمالو برای پریو عرضه می شود . در همین راستا ویدیو ای انتشار یافته که در آن پریو در حال اجرای اندروید ۶ است.

با نگاهی سطحی به ویدیو زیبایی که در زیر مشاهده می کنید می توان کاملا دریافت که بلک بری اقدام بزرگی در راستای تغییر در ظاهر سیستم عامل کاربری آن انجام نداده است اما تغییرات بسیار  عمده در نحوه اجرای آن ایجاد شده که در زیر به آن می پردازیم :

  • برنامه Doze : زمانی که دستگاه شما در حالت استراحت است خودکار بر روی حالت خواب قرارخواهد گرفت در نتیجه آلارم تلفن شما خاموش خواهد شد حتی اگر فراموش کنید که آن را شارژ کنید.
  • App Standby : فعالیت برنامه هایی که در پیش زمینه در حال اجرا هستند محدود می شود ودر نتیجه مصرف باطری به حداقل خود خواهد رسید.
  • ارتقاء مجوز های نرم افزار ها (App permissions) : نیازی به تایید مجوز ها برای نصب هر کدام از برنامه ها نیست و می توان تنظیمات آن ها را به طور پیش فرض تایین نمود.

 دانلود ویدیو : لینک مستقیم 

 

با تشکر- بلک بری ایران 

درباره نویسنده

سعید فروتن

دانشجو مهندسی مکانیک هستم ...به موسیقی علاقه زیادی دارم حالا هر سبکی که موسیقی قوی داشته باشه به خصوص راک و ...ورزش رو خیلی دوست دارم به آدم اعتماد به نفس میده به خصوص جودو ...بلک بری رو به عنوان یک برند خاص قبول دارم ...از جستجو در فضای اینترنت لذت میبرم.
slfhumble@gmail.com

۲۴ نظر

نظر بدهید