اخبار

طراحی جدید نرم افزار های بلک بری

نوشته شده توسط علی بیژنی

از زمان عرضه موبایل های اندرویدی بلک بری و همچنین نرم افزار های این شرکت برای دیوایس های اندرویدی زمان زیادی میگذرد و طراحی نرم افزار هایی مانند بلک بری هاب ، تقویم و کانتکت بلک بری تغییرات زیادی نداشته است . به تازگی با عرضه آپدیت بزرگی به صورت بتا برای این نرم افزار ها، شاهد تغییرات زیادی در طراحی و همچنین اضافه شده امکانات جدید هستیم که در ادامه به این موارد اشاره می کنیم . با بلک بری ایران همراه باشید .

بلک بری اخیرا نسخه ۱٫۶٫۲ را از این مجموعه برای عموم به صورت بتا منتشر کرده است  و تغییرات و اصلاحات  این مجموعه  به صورت مستقیم بر اساس نظرات و پیشنهادات کاربران بوده است . بلافاصه پس از آپدیت و ورود به برنامه ها متوجه تغییرات عمده ای در طراحی و همچنین اضافه شدن امکانات جدید می شوید . البته باید در نظر گرفت که این آپدیت به صورت بتاست ولی در مدت یک ماه و تست های انجام شده با توجه به آزمایشی بودن بروزرسانی  ، نرم افزار ها عملکرد مناسبی داشتند . این به روز رسانی مجموعه برنامه ها (هاب، تقویم، مخاطبین، وظایف و یادداشت ها) در حال حاضر در Google Play برای همه شرکت کنندگان در  آپدیت های بتا بلک بری در دسترس است .

بزرگترین تغییرات متوجه بلک بری هاب به عنوان برنامه اصلی بوده است . زبان طراحی جدید ،  نحوه فیلتر کردن ایمیل ها، نحوه نمایش آنها در هاب و بهبود پشتیبانی ازپین ها و موارد دیگر از جمله این تغییرهاست . ولی با وجود آپدیت و تغییرات در ظاهر حس ناب استفاده از بلک بری هاب هم چنان وجود دارد .

بهبود در منوی های ناوبری پایین و بالای نرم افزار های Contacts و Calendar انجام امور را برای کابران بسیار سریع تر کرده است و شما می توانید با سرعت بالاتری امور روزانه رو مدیریت کنید . و همه تنظیمات مرتبط با هر برنامه به صورت مستقل و با آیکون چرخ دنده در بالا سمت راست قرار گرفته شده است که به مدیریت و شخصی سازی کمک فراوانی می کند .

طبق صحبت های سازندگان امکانات جدید نیز با عرضه آپدیت جدید برای این مجموعه در دسترس قرار خواهد گرفت . شما کاربران عزیز می توانید با شرکت در این آپدیت بتا و ارایه نظرات خود به بهبود و تکمیل این مجوعه کمک بزرگی کنید .

منبع : کرک بری 

درباره نویسنده

علی بیژنی

مدیر مسئول مجموعه بلک بری ایران

۱۲ نظر

نظر بدهید