اخبار نرم افزار

درست کردن استیکرهای خود با برنامه BBMoji

نوشته شده توسط شهریار ابراهیم پور

اگر می خواهید کمی تفریح با BBM انجام دهید شما شاید دوست داشته باشید از آخرین برنامه که به این سرویس اضافه شده است استفاده کنید. اسم این برنامه BBMoji می باشد که بوسیله آن می توانید عکسهای کارتونی بامزه و استیکر درست کنید. با بری ایران همراه باشید.

این برنامه هنوز در نسخه بتا می باشد و به صورت رسمی وارد گوگل پلی نشده است. شما باید با اکانت BBM خود در این برنامه وارد شوید تا بتوانید از امکانات BBMoji استفاده کنید. این برنامه با توجه به عکس شما یک آواتار برای شما انتخاب می کند که شما می توانید آنرا ویرایش کنید. بعد از اتمام کار شما می توانید عکسهای خود را به گالری منتقل کنید و از آن در BBM استفاده کنید همچنین استیکرهای شما به صورت GIF ذخیره می شوند و در BBM قابل استفاده می باشد.

در BBMoji هزاران استیکر برای نمایش موحود می باشد و شما می توانید از احساسات مختلفی مثل خوشحالی ، ناراحتی ، عشق و …. . پکیج هایی هم با قیمت ۰.۹۹$ در این برنامه قابل خرید هستند که دارای قابلیتهایی می باشند. با اینحال دوباره ذکر می کنم که این برنامه در نسخه بتا به سر می برد و ممکن است باگهایی در این برنامه وجود داشته باشد و گاهی اوقات عملکرد مناسبی نداشته باشد. شما می توانید BBMoji را از لینک زیر در گوگل پلی دانلود نمایید.

دانلود برنامه از گوگل پلی

درباره نویسنده

شهریار ابراهیم پور

چند وقتی است که در زمینه های مختلف نویسندگی میکنم.
انتقاد پیشنهاد و نظرات خود را به این ایمیل shahriyar7474@gmail.com ارسال کنید.

نظر بدهید