گیم

بازگشت به کودکی با بازی همسایه جهنمی برای بلک بری

نوشته شده توسط مریم سیفی

نیازی به توضیح زیادی نیست، این بازی برای دوست داران کامپیوتر بسیار محبوب و آشناست. برای آنهایی که فرصت امتحان این بازی را نداشته اند، شانسی دوباره به وجود آمده است. در هر دو سیستم عامل های مدل Blackberry و BB10 آندروید با صفحه نمایش استاندار مربع ۱:۱ قادر به بازی این عنوان زیبا خواهید بود.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید:

ورژن موبایل مانند نمونه پی سی است و گرافیک و گیم پلی یکسانی دارد، اما برای موبایل هایی با صفحه کوچک (کمتر از ۵ اینچ) بازی کردن کمی مشکل است زیرا لمس جزییات کوچک کمی سخت است.

3

داستان بازی مانند نسخه های قدیمی در مورد شخصی به نام وودی است که همسایه اش آقای بیگ بلی را آزار می‌دهد. در این بازی باید با استفاده از حقه های کوچک و لوازم دور و بر همسایه تان را عصبانی کنید.

بازی بر اساس لمس کردن صفحه نمایش پیش می‌رود و شما کارسختی ندارید، هرچیزی را که پیدا میکنید با کلیک بردارید و با کلیک با چیزهای دیگر هماهنگ کنید طولی نمی‌کشد که به بازی معتاد خواهید شد. فقط مطمئن شوید همسایتان شما را نمی‌بیند.

صدای واقعی و رسای این بازی از دیگر نکات قوت آن است. این بازی برای هرکسی که علاقه به بازگشت به دوران کودکی دارد مناسب است. حتی کسانی که تازه با این بازی آشنا شده اند نیز از آن لذت خواهند برد.

دانلود مستقیم از گوگل پلی : لینک

درباره نویسنده

مریم سیفی

۱۲ نظر

نظر بدهید