آموزش ها

نحوه اتصال Pebble Time به OS10

نوشته شده توسط شهریار ابراهیم پور

شما می توانید توسط Pebble Time تمامی نوتیفیکیشن ، پیام ها ، زنگ های هشدار دهنده حتی ایملیهای خود را ببینید با ما با این آموزش نحوه اتصال Pebble Time به OS10 همراه باشید.

قرار نیست که Pebble Time را مورد بررسی قرار دهیم ولی من گوشه های دایره ای شکل آن را ترجیح می دهم و در حقیقت یک برآمدگی بر روی پشت این ساعت است که این ساعت را بیش از بیش بهتر کرده است.

روش اول

زمانی که شما اولین بار Pebble Time را اجرا می کنید باید آنرا راه اندازی کنید برای اینکار باید برنامه آنرا در گوشی خود نصب کنید. می توانید از این لینک دریافت کنید.

برای این کار باید از یک گوشی اندرویدی کمک گرفته تا بتوانید که گوشی بلک بری خود را به ساعت وصل کنید.

اگر از گوشی که دارای کیبورد فیزیکی می باشد استفاده می کنید باید دید تصویر را از حالت Zoomed به Fullscreen تغییر دهید وگرنه گزینه تنظیمات را نمی بینید.

فقط کافیست که گزینه I have Pebble Time را بزنید و اگر اکانت دارید وارد شوید در غیر اینصورت Create Account را بزنید. بعد از وارد شدن/ثبت نام کردن این برنامه به طور اتوماتیک به دنبال ساعت خود می گردد.

بر روی ساعت خود بزنید وقتی که اسم ساعت خود را در صفحه نمایش دیدید سپس هر ۲ را باهم Pair کنید که پیغام تایید Pair در ساعت به نمایش خواهد آمد. اگر در جستجو ساعت خود را نیافتید نگران نباشید به Settings>Network and Connections>Bluetooth بروید و بلوتوث را روشن کنید و از طریق بلوتوث Pair کنید.

روش دوم (پیشنهادی)

در این روش اتصال Pebble Time را به OS10 توسط برنامه Talk to Watch که مستقیما از گوشی بلک بری خود می توانید انجام دهید.

لینک برنامه Talk to Watch 

لینک دانلود ویدیو

درباره نویسنده

شهریار ابراهیم پور

چند وقتی است که در زمینه های مختلف نویسندگی میکنم.
انتقاد پیشنهاد و نظرات خود را به این ایمیل shahriyar7474@gmail.com ارسال کنید.

۵ نظر

نظر بدهید