آموزش ها

گذاشتن اثر انگشت Fingerprint بر روی بلک بری KEY2

نوشته شده توسط شهریار ابراهیم پور

در کنار پین ، الگو یا پسورد بلک بری KEY2 از حسگر اثر انگشت Fingerprint نیز بهره می برد. که در زیر کلید Space در کیبورد می باشد. برای راه اندازی حسگر اثر انگشت در بلک بری KEY2 با بلک بری ایران همراه باشید.

زمانی که برای اولین بار گوشی خود را روشن می کنید بلک بری به شما پیشنهاد می دهد که برای امنیت بیشتر بر روی گوشی خود قفل از نوع اثر انگشت بگذارید ولی اگر شما این پیام را نادید گرفتید ولی الان می خواهید این کار را انجام دهید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  • به تنظیمات بروید.
  • بر روی Security & Location بزنید.
  • سپس Fingerprint را انتخاب نمایید.
  • حالا باید یک پین وارد نمایید و بعد از آن انگشت خود را برای شناسایی بر روی حسگر بگذارید.

با این روند شما می توانید بیشتر از یک اثر انگشت به گوشی خود وارد کنید. شما می توانید از اثر انگشت در خرید یا برنامه ها مانند Locker نیز استفاده نمایید.

درباره نویسنده

شهریار ابراهیم پور

چند وقتی است که در زمینه های مختلف نویسندگی میکنم.
انتقاد پیشنهاد و نظرات خود را به این ایمیل shahriyar7474@gmail.com ارسال کنید.

۲ نظر

  • با سلام و خسته نباشید . لطفا منو راهنمایی کنید ..من برای اثر انگشت همین مراحل را انجام دادم .اما وقتی گوشیو قفل میکنم و بعد که باز میکنم علامت قفل باز شده پایین صفحه هست و کافیه دستم رو بکشم روی صفحه تا قفل باز شه انگاه پین و اثر انگشتفعال نکردم و خیلی معمولی باز میشه قفل گوشی ؟؟؟؟؟
    جریان چیه چرا انی جور میشه لطفا راهنمایی کنید
    راستی وقتی اینطور میشه وقتی که یکبار تب میزنم رو همون قفل پایین صفحه قبل از باز شدن تازه اونوقت علامت اثر انگشت ظاهر میشه .یعنی اگر گوشیو قفل کنم یکی بیاد بازش که راحت باز میشه مگر اینگه خودمم ببندم و بعد یبار دکمه قفل بزنم علامت قفل پایین صفحرو بزنم تا پین و اثر انگشت فعال شه

نظر بدهید